*

Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Novruz
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri, isimleri ve ülkeleri ile birlikte sızdı. Daha önce Rainbow: Six Siege'le ilgili isabetli haberler yapması ile bilinen Resetera kullanıcısı, Rainbow Six Siege'in yeni sezonu ile ilgili iddialarda bulundu. Bilgilere göre Rainbow Six Siege'in yeni operatörleri Danimarka özel kuvvetlerinin üyeleri olacak.

Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı
Rainbow Six Siege'in yeni operatörleri Danimarkalı olacak gibi görünüyor. Sızan bilgilere bakacak olursak yeni operatörlerin adı Nökk ve Warden olacak.

Danimarka Deniz Kuvvetleri'ne mensup olan Nökk atak tarafında yer alacak. Nökk'ün "son derece sevimli" bir görünüme sahip olduğu ifade ediliyor. Warden adlı yeni karakterin ise Danimarka gizli servisine üye olduğu ifade ediliyor.  Warden görünüşe göre kevlar vücut zırhı ile takım elbise giyecek ve kravat takacak. Yeni atak karakterinin hatch'ler ile ilgili savunmacıları oldukça zorlayacak bir özelliği olacak. Savunmacılar aynı katta bulunan hatch'leri daha fazla savunmak durumunda kalacak. Savunma karakterinin ise, Caveira'nın sessiz adımına benzer bir özelliği olacağı, aynı zamanda flaş bombaları ve sis bombalarından da etkilenmeyeceği belirtiliyor.

Filmi/Diziyi nasıl indireceğini bulamadıysan bu konuya göz at. TIKLA!

Multiup.org'dan nasıl film indirilir? TIKLA!
Yukarı Çık Cevapla


Anahtar Kelimeler

Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı film indir, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı torrent indir, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı torrent film, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı Bedava indir, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı dublaj film, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı altyazılı film, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı yandex indir, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı google drive indir, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı torrent, Rainbow Six: Siege'in yeni operatörlerinin özellikleri sızdı indirYönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi