*

Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde!

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Novruz
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Check Point adlı bir araştırma şirketinden çıkan bilgilere göre Rus hacker grubu geçtiğimiz günlerde Dışişleri Bakanlığı’nın belgeleri gibiymiş gönderdikleri kötü amaçlı e-postalar aracılığıyla ABD elçiliğine saldırdılar.

Rus hacker grubu bilgisayarları kontrol altına aldı!
Hackerlar diğerlerinin yanı sıra Nepal, Guyana, Kenya, İtalya, Liberya, Bermuda ve Lübnan‘daki ABD elçiliklerini hedef aldı. Genelde yetkililere gönderdikleri Microsoft Excel görünümlü dosya, hedef kişiler tarafından açılınca bilgisayar hacker’ların kontrolü altına geçiyor. Hacker’lar ise daha sonra bilgisayarları TeamViewer üzerinden kontrol edebiliyor.

Basın açıklamasında “Hedeflediği ülkelerin listesine bakarak bu kampanyanın arkasında jeopolitik nedenlerin olup olmadığını söylemek zor.” deniliyor

Bilgisayar korsanları, saldırıları dikkatlice planladır, kurbanların çıkarlarına göre uyarlanmış belgeler kullanarak belirli devlet görevlilerini hedeflediler. Ayrıca Check Point, bu Rus hackerların hedefi olan benzer birkaç başka saldırı da tespit etti.

Bu durumun arkasında herhangi bir devlet olduğu düşünülmüyor. En azından şimdilik ortaya çıkan bilgiler, böyle gösteriyor.

Filmi/Diziyi nasıl indireceğini bulamadıysan bu konuya göz at. TIKLA!

Multiup.org'dan nasıl film indirilir? TIKLA!
Yukarı Çık Cevapla


Anahtar Kelimeler

Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde!, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! film indir, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! torrent indir, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! torrent film, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! Bedava indir, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! dublaj film, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! altyazılı film, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! yandex indir, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! google drive indir, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! torrent, Rus hacker grubu ABD elçiliklerinin peşinde! indirYönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi