*

Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor!

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Novruz
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Bu günlerde Instagram, Snapchat ve TikTok kısa video ağlarına hükmeden platformlar. Fakat bu uygulamalarda kısa süreli videolar popüler hale gelmeden önce bir fenomen vardı; Vine. Vine videoları ile popüler olmuş birçok kişi sonrasında diğer uygulamalarda varlık göstermeye başladı.

Vine, 6 saniyelik videolar çekmenize ve bunu insanlarla paylaşmanıza olanak sağlayan bir sosyal platformdu. Şirket popülerlik kazandıktan sonra Twitter’a satıldı ve Twitter, uygulamadan beklediği ilgiyi göremeyerek önce uygulamayı Twitter’a dahil etti, sonra da kapattı. Vine videoları devri de böylece kapandı.

Şimdi Vine’ın kurucusu Dom Hofmann Byte adlı yeni bir sosyal platform üzerinde çalışıyor.

Byte uygulaması geliyor!
Vine’ın kurucusu Dom Hofmann yeni sosyal platformu Byte uygulamasını duyurdu. Söz konusu uygulamanın kapalı betası kullanıma sunuldu ve şanslı 100 kişiye davetiye gönderildi.

Hofmann uygulama ile ilgili bir de video yayınladı. Platform, Vine ile oldukça benzer yapıda olacak ancak Vine’da yer alan kare biçiminde videolar yerine Byte uygulamasında dikey videolar bulunacak.

Kullanıcılar başkalarının videolarını kolayca beğenip, kendi profillerinde paylaşabilecekler. Takip sistemi ise uygulamada olmayacak, bunun yerine Facebook’takine benzer arkadaşlık sistemi kullanıcıların hizmetinde olacak.

Fakat Byte uygulaması henüz yolun başında. En yakın rakibi TikTok, aktif 500 milyon kullanıcıya sahip ve her gün daha da büyümeye devam ediyor.

Hofmann ise oldukça iddialı olduklarını, Vine uygulamasında yaptıkları hataları bir daha yapmayacaklarını belirtiyor.

Söz konusu uygulamanın Eylül ayında tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor. Uygulamanın ülkemizde çıkıp çıkmayacağı ise heniz bilinmiyor.

Filmi/Diziyi nasıl indireceğini bulamadıysan bu konuya göz at. TIKLA!

Multiup.org'dan nasıl film indirilir? TIKLA!
Yukarı Çık Cevapla


Anahtar Kelimeler

Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor!, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! film indir, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! torrent indir, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! torrent film, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! Bedava indir, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! dublaj film, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! altyazılı film, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! yandex indir, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! google drive indir, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! torrent, Vine başka bir isimle rekabete geri dönüyor! indirYönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi