*

WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp

Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Novruz
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
WhatsApp'ın beta sürümüne yeni özellikler gelmeye devam ediyor. Artık WhatsApp'ta mesajlaşırken ekran görüntüsü alınamayacak. Kullanıcıların uzun süredir merakla beklediği özellik yakında herkesin kullanımına açılacak.

WhatsApp'ın Android uygulamasının 2.19.106 numaralı beta sürümünde yeni özellikler kullanıcıların beğenisine sunuldu. Gençler arasında sıkça kullanılan "SS atsana" cümlesi artık tarihe karışıyor. Şu anda test aşamasında olan bu özellik sayesinde mesajlar başkaları ile ekran görüntüsü alınarak paylaşılamayacak. Benzer bir özellik, WhatsApp'ın rakibi Telegram'ın gizli sohbetler bölümünde de mevcut.

Bu özelliğin sahip olabileceği gerçek amaç, kötü amaçlı yazılımların konuşmanızı ele geçirmesini engellemek. Kötü amaçlı yazılımlar, kimlerle mesajlaştığınızı göremeyecek ve üçüncü kişilere paylaşamayacak.

[Resim: whatsappgrupdavet-manset.jpg]

WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek
Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp'ın beta sürümü ile ortaya çıkan bir diğer yenilik de parmak izi ile mesajları kilitleme. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, WhatsApp uygulamasına parmak izi koruması ekleyebilecek.

WhatsApp'ın beta sürümüne gelen son yenilik çıkartmaları ve emojileri farklı sekmelere taşıyıp, etiketleri de sık kullanılanlara ve kategorilere göre gruplandırma. Söz konusu bu üç özelliğin testlerinin bitmesinin hemen ardından kullanıcılarla buluşacağını da söylemeden geçmeyelim.

Filmi/Diziyi nasıl indireceğini bulamadıysan bu konuya göz at. TIKLA!

Multiup.org'dan nasıl film indirilir? TIKLA!
Yukarı Çık Cevapla


Anahtar Kelimeler

WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp film indir, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp torrent indir, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp torrent film, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp Bedava indir, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp dublaj film, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp altyazılı film, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp yandex indir, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp google drive indir, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp torrent, WhatsApp parmak izi ile kilitlenebilecek Görünüşe göre WhatsApp'ın yazılım geliştirme ekibi çok sıkı çalışıyor. WhatsApp indirKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Nokia 9'un Parmak İzi Okuyucusu Sakız Kullanarak Bile Açılıyor Novruz 0 233 25-04-2019, Saat: 08:15
Son Yorum: Novruz

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi